FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा स्थायी ठेगाना ईमेल फोन नं
राम कुमार कार्की प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन बर्दिबास - ३, महाेत्तरी ramkumarkarki25@gmail.com 9854041892
महेन्द्र यादव महेन्द्र यादव सि.अ.हे.व स्वास्थ्य शाखा मिथिला विहारी न. पा.-६, धनुषा mahendra2077yadav@gmail.com 9848646819
दिपेश न्याैपाने इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा deepneupane143@gmail.com 9855055080
सुरेन्द्र कुमार स्याङतान शिक्षा शाखा प्रमुख शिक्षा शाखा घ्याङलेख-४, सिरुटार mail2syangtan@gmail.com 9865362979
राजेश लो अध्यक्षज्यूको स्वकीय सचिव घ्याङलेख-१, अमले lamarajesh767@gmail.com 9864022287
किशोर वाइबा सूचना प्रविधि अधिकृत/सूचना अधिकारी सूचना प्रविधि शाखा घ्याङलेख-२, हायुटार, सिन्धुली ito.ghyanglekhmun@gmail.com 9841164665
रुद्र प्रसाद दहाल लेखा सहायक लेखा बैत्यश्वर-४, दोलखा dahalrd25216@gmail.com 9849849152
लक्ष्मण दत्त पन्त प्रशासन सहायक याेजना शाखा दशरथचन्द नगरपालिका-११, बैतडी sorai.doteli@gmail.com 9843490541
पदम बहादुर सुनुवार आ.ले.प. सहायक आ.ले.प./राजश्व शाखा फिक्कल गा.पा.-१, ढोडेनी, सिन्धुली padamsunuwar22@gmail.com 9851218616 / 9849442474
अनिता गुरुङ प्रशासन सहायक प्रशासन ag1055523@gmail.com
पुष्प राज दुवाडी प्राविधिक सहायक शिक्षा शिक्षा शाखा ज्वालामुखी-४, धादिङ aloneraj46@gmail.com 9841716103
राजाराम सापकोटा सव इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा हेटाैँडा-१२, मकवानपुर rajaramsapkota88888@gmail.com 9845784574
भरतजंग थापा भरतजंग थापा ना.सु जिन्सी शाखा thapa.bharatjung@gmail.com 9844439410
प्रकाश खतिवडा कानूनी सहजकर्ता न्यायीक समिति prakashkha2010@gmail.com 9844164975
मिलन पुलामी मिलन पुलामी सव इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा milanpulami200@gmail.com 9843104489
अमित कुमार साह कम्प्युटर अपरेटर विविध सारस्वर-१२, सिरहा amitsah2073@gmail.com 9842771677/9819762358
सुदिप थापा कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन क‍.न. पा. - ४, सिन्धुली sudipt2075@gmail.com 9844253699
रवि कुमार गाेले एम.आई.एस. अपरेटर पञ्जीकरण शाखा घ्याङलेख-१, अमले nischalravi2@gmail.com 9844042424
सम्भु बहादुर योञ्जन सम्भु बहादुर योञ्जन सव ओभरसियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा 9617896774/9863544884
इन्द्रकला थापा असिस्टेन्ट सब ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा सुनकोशी-६, सिन्धुली smileyindra50@gmail.com 9843245226
रमेश ओली असिस्टेन्ट सब ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा माडी गाउँपालिका - ३, रोल्पा ramesholi971@gmail.com 9845473836
देबु खड्का सहायक चाैथाे प्रशासन debukhadka111@gmail.com
श्रीराम पाैडेल सहायक चाैथाे प्रशासन aatreashree89@gmail.com 9863643288
रुप नारायण श्रेष्ठ रुप नारायण श्रेष्ठ ना.प.स्व.प्रा. पशु शाखा stharabin48@gmail.com 9844226389
विक्रम थिङ विक्रम थिङ ना.प.से.प्रा. पशु शाखा bikramtheeng@gmail.com 9862376405
राजु भ्लाेन फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा घ्याङलेख-२, हायुटार rajubhlon12@gmail.com 9844206907
लाल बहादुर स्याङतान फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा घ्याङलेख-३, तामाजाेर lal.bahadurlama121@gmail.com 9844045188
सूर्य बहादुर वाइबा ब्याक हो लोडर अपरेटर घ्याङलेख-२, हायुटार 9866502706
क्षेमादोर्जे लामा सवारी चालक घ्याङलेख-१, अमले 9864204809
पवन सुनुवार सवारी चालक घ्याङलेख-२, बस्तीपुर 9845645777
संसार सिं घोले कार्यालय सहयाेगी कृषि शाखा क. न. पा. - २, बुक्ति खट्टार 9744031268
प्रल्हाद स्याङतान कार्यालय सहयाेगी घ्याङलेख-२, हायुटार 9840918811
लघुराम योञ्जन कार्यालय सहयाेगी स्वास्थ्य शाखा घ्याङलेख-२, चन्दनपुर laghuramyonjan@gmail.com 9840918805
निर्मला जर्गा मगर कार्यालय सहयाेगी घ्याङलेख-२, हिर्दिङ jarganirmala@gmail.com 9864117665