FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा स्थायी ठेगाना ईमेल फोन नं
सुरेश कुमार अधिकारी प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत लेखा धनगढीमाई न. पा. - १२, सिरहा sureshadhakari5@gmail.com 9849554644
महेन्द्र यादव सि.अ.हे.व (छैठाैं) स्वास्थ्य शाखा मिथिला विहारी न. पा.-६, धनुषा mahendra2077yadav@gmail.com 9848646819
सुरेन्द्र कुमार स्याङतान अधिकृत छैठाैं (शिक्षा) शिक्षा शाखा घ्याङलेख-४, सिरुटार mail2syangtan@gmail.com 9865362979
गिरीराज खनाल अधिकृत छैठाैं (प्रशासन) प्रशासन लमही-१, दाङ girirajkhanal45@gmail.com 9851196387
भरत श्रेष्ठ इन्जिनियर पूर्वाधार क. न. पा. - ४, कुडुले varatvanpersea@gmail.com 9840117612
किशोर कुमार वाइबा सूचना प्रविधि अधिकृत/सूचना अधिकारी सूचना प्रविधि शाखा घ्याङलेख-२, हायुटार, सिन्धुली ito.ghyanglekhmun@gmail.com 9841164665
गंगाराज भोलन रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र घ्याङलेख गा. पा. - ३, तामाजोर gangarajbholan891@gmail.com 9869667884
रुद्र प्रसाद दहाल लेखा सहायक लेखा बैत्यश्वर-४, दोलखा dahalrd25216@gmail.com 9849849152
लक्ष्मण दत्त पन्त प्रशासन सहायक याेजना शाखा दशरथचन्द नगरपालिका-११, बैतडी sorai.doteli@gmail.com 9843490541
पदम बहादुर सुनुवार आ.ले.प. सहायक आ.ले.प./राजश्व शाखा फिक्कल गा.पा.-१, ढोडेनी, सिन्धुली padamsunuwar22@gmail.com 9851218616 / 9849442474
अनिता गुरुङ प्रशासन सहायक प्रशासन सल्यान-७, कास्की ag1055523@gmail.com 9864776800
राजाराम सापकोटा सव इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा हेटाैँडा-१२, मकवानपुर rajaramsapkota88888@gmail.com 9845784574
भरतजंग थापा ना.सु जिन्सी/बिपद व्यवस्थापन शाखा सुनकोशी-५, सिन्धुली thapa.bharatjung@gmail.com 9844439410
प्रकाश खतिवडा कानूनी सहजकर्ता न्यायीक समिति क. न. पा. - १, डाढी prakashkha2010@gmail.com 9844164975
मिलन पुलामी सव इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा क. न. पा. - ७, माझिटार, सिन्धुली milanpulami200@gmail.com 9843104489
अमित कुमार साह कम्प्युटर अपरेटर विविध सारस्वर-१२, सिरहा amitsah2073@gmail.com 9842771677/9819762358
सुदिप थापा कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन क‍.न. पा. - ४, सिन्धुली sudipt2075@gmail.com 9844253699
रवि कुमार गाेले एम.आई.एस. अपरेटर पञ्जीकरण शाखा घ्याङलेख-१, अमले nischalravi2@gmail.com 9844042424
सम्भु बहादुर योञ्जन सव ओभरसियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा घ्याङलेख-२, चन्दनपुर 9617896774/9863544884
इन्द्रकला थापा असिस्टेन्ट सब ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा सुनकोशी-६, सिन्धुली smileyindra50@gmail.com 9843245226
रमेश ओली असिस्टेन्ट सब ईन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा माडी गाउँपालिका - ३, रोल्पा ramesholi971@gmail.com 9845473836
देबु खड्का सहायक चाैथाे प्रशासन हेटौंडा-६, मकवानपुर debukhadka111@gmail.com 9865502402
रुप नारायण श्रेष्ठ ना.प.स्व.प्रा. पशु सेवा शाखा क. न. पा. - ४, सिन्धुली stharabin48@gmail.com 9844226389
छिरिङ दोर्जे लामा प्राविधिक सहायक कृषि विकास शाखा घ्याङलेख गा. पा. - १, अमले chhiringlama2077@gmail.com 9864064667
विक्रम थिङ ना.प.से.प्रा. पशु सेवा शाखा घ्याङलेख-३, तामाजोर bikramthing8404@gmail.com 9862376405
तपेश राय अ.हे.व स्वास्थ्य शाखा चक्रघट्ट गा. पा. - १, सर्लाही raytapesh665@gmail.com 9844579837
सुमित्रा विश्वकर्मा पोषण स्वयंसेवक बहुक्षेत्रिय पोषण घ्याङलेख गा. पा. - १, अमले sumintra2078@gmail.com 9864541405
राजु भ्लाेन फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा घ्याङलेख-२, हायुटार rajubhlon12@gmail.com 9844206907
सुन्दर राज बम्जन प्राविधिक सहायक (प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम) पूर्वाधार विकास तथा भवन नियमन शाखा क. न. पा. - २, बुक्ति खट्टार
भक्तहरी श्रेष्ठ अमिन भूमि व्यवस्था क. न. पा. - ४, सिन्धुली sthanabin407@gmail.com 9851132407
लाल बहादुर स्याङतान फिल्ड सहायक पञ्जीकरण शाखा घ्याङलेख-३, तामाजाेर lal.bahadurlama121@gmail.com 9844045188
दिर्गराज थिङ ना.प्रा.स. कृषि विकास शाखा घ्याङलेख गा. पा. - ५, पाखुरे raajtheeng2078@gmail.com 9844347432
हिरा कुमारी पहाडी (सापकोटा) उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास क. न. पा. - ११, जरायोटार hirasapkota2070@gmail.com 9844861361
कमला सापकोटा उद्यम विकास सहजकर्ता उद्यम विकास क. न. पा. - ११, जरायोटार sapkotakamala150@gmail.com 9843002814
सूर्य बहादुर वाइबा ब्याक हो लोडर अपरेटर घ्याङलेख-२, हायुटार 9866502706

Pages